#odzież z lnu #lniana moda #ubrania z lnu #bluzki lniane #spodnie lniane

Butik online pistacchio.pl przygotowuje również kolekcje odzieży z LNU.

Len jest to naturalna tkanina, którą idealnie możemy wykorzystać do wiosennych i letnich stylizacji. Charakteryzuje się dużą przewiewnością, odpornością na tarcie i rozciąganie. jedną z zalet jest również działanie antybakteryjne oraz tak bardzo ważna ochrona środowiska, ze względu na biodegradację.

Kolekcje lniane są przeznaczone dla wszystkich, zarówno kobiet smukłych i wysokich jak i pań o bardziej krągłych kształtach. Każda z Was znajdzie coś dla siebie. W ofercie posiadamy bluzki z lnu, spodnie lniane czy spódnice lniane, dzięki którym z powodzeniem możemy skomponować modną stylizację.

Sukienki czy komplety lniane to must have w szafie kobiety. Uniwersalność lnu i jego ponadczasowość sprawia, że jest to dobry wybór, którym możemy cieszyć się dłużej niż jeden sezon. Len, który od kilkunastu lat nie wychodzi z mody jeszcze długo będzie gościł w letnich trendach.

Materiał ten to nie tylko szara, zwykła tkanina. Producenci odzieży lnianej u których się zaopatrujemy tworzą fantazyjne, niespotykane wzory i farbowania, które nadają atrakcyjności i oryginalności produktom.

Nieszablonowe kroje oraz duża ilość modnych dodatków typu drewniane guziki, nadają charakter i niepowtarzalność naszym kolekcjom.

Każda z naszych klientek, która zakupiła choćby jedną z wielu dostępnych propozycji odzieży lnianej na stronie www.pisctacchio.pl będzie z pewnością usatysfakcjonowana.